Forum finansowe
spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - Wersja do druku

+- Forum finansowe (http://forumfinansowe.com.pl)
+-- Dział: Wszystko o finansach (/F-Wszystko-o-finansach)
+--- Dział: Kredyty (/F-Kredyty)
+--- Wątek: spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym (/T-sp%C5%82ata-kredytu-hipotecznego-w-kantorze-internetowym)

spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - Olaf - 04-09-2014 07:17 PM

Chciałbym dowiedzieć się, w którym kantorze spłacacie swój kredyt hipoteczny i dlaczego? Zrobiłem swój własny ranking, wiadomo mam nawet faworyta ale przed ostatecznym wyborem szukam jeszcze wszelkich informacji w tym temacie. Z góry dziękuje, za rzetelne opinie.

RE: spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - A.Cilslak - 04-09-2014 10:50 PM

(04-09-2014 07:17 PM)Olaf napisał(a):  Chciałbym dowiedzieć się, w którym kantorze spłacacie swój kredyt hipoteczny i dlaczego? Zrobiłem swój własny ranking, wiadomo mam nawet faworyta ale przed ostatecznym wyborem szukam jeszcze wszelkich informacji w tym temacie. Z góry dziękuje, za rzetelne opinie.

Kantor obojętnie jaki. Ważne, żeby długo był na rynku, miał dobrą opinie, korzystny kurs (wiadomo) i spłata była darmowa. Jest kilka takich, poszukaj Wink

RE: spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - kowal - 04-10-2014 01:00 AM

(04-09-2014 10:50 PM)A.Cilslak napisał(a):  
(04-09-2014 07:17 PM)Olaf napisał(a):  Chciałbym dowiedzieć się, w którym kantorze spłacacie swój kredyt hipoteczny i dlaczego? Zrobiłem swój własny ranking, wiadomo mam nawet faworyta ale przed ostatecznym wyborem szukam jeszcze wszelkich informacji w tym temacie. Z góry dziękuje, za rzetelne opinie.

Kantor obojętnie jaki. Ważne, żeby długo był na rynku, miał dobrą opinie, korzystny kurs (wiadomo) i spłata była darmowa. Jest kilka takich, poszukaj Wink

Zgadzam się z wszystkim co wymienił przedmówca aczkolwiek z tego co wiem, to we wszystkich lepszych kantorach, które dają możliwość spłaty kredy nie ma dodatkowych opłat. Ja jeszcze w kantoronline.pl z którego korzystam mam automatyczny system spłaty(bardzo fajna opcja)

RE: spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - Olaf - 04-10-2014 06:52 PM

Poproszę o jakieś konkretniejsze info, bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem jak automatyczny system spłaty..

RE: spłata kredytu hipotecznego w kantorze internetowym - kowal - 04-11-2014 09:19 PM

(04-10-2014 06:52 PM)Olaf napisał(a):  Poproszę o jakieś konkretniejsze info, bo nigdy się z takim czymś nie spotkałem jak automatyczny system spłaty..

Jeśli jestes zainteresowany to sprawdź na stronie kantoru, bo nie chcę robić spamu..