Forum finansowe
Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Wersja do druku

+- Forum finansowe (http://forumfinansowe.com.pl)
+-- Dział: Wszystko o finansach (/F-Wszystko-o-finansach)
+--- Dział: Finanse osobiste (/F-Finanse-osobiste)
+--- Wątek: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? (/T-Program-partnerski-TMefekt-pl-%E2%80%93-warto-si%C4%99-zarejestrowa%C4%87)

Strony: 1 2 3

Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Maciek - 12-12-2012 07:35 PM

Słyszeliście? Pojawił się nowy system partnerski w ramach TotalMoney.pl. Czy ktoś zarejestrował się już w TMefekt.pl i może coś napisać, np. o modelach rozliczeniowych? Ponoć twórcy programu kładą duży nacisk na obsługę partnera: monitoring, statystyki, raportowanie.. to prawda? Blush
Strona główna programu: https://www.tmefekt.pl/

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - biznes4 - 12-12-2012 08:16 PM

A to ciekawe Kolejny finansowy program partnerski. Zaraz sprawdzę jakie stawki mają Smile

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - agata - 12-12-2012 08:17 PM

Wygląda fajnie Smile Poczytałam trochę o tym programie - na stronie jest sporo informacji i narzędziach i możliwościach.
A gdzieś usłyszałam - ponoć chwalą się, że mają najlepsze stawki. Ciekawe...

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Maciek - 12-12-2012 09:06 PM

A stawki? Czy ktoś wie jak wypadają na tle konkurencji?

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - biznes4 - 12-13-2012 08:49 PM

Szkoda tylko że trzeba mieć firmę/działalność ale zawsze może ktoś znajomy się zarejestrować...

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Maciek - 12-14-2012 07:36 PM

Tak jest, wydaje mi się, że nie jest to jakiś większy problem

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - biznes4 - 12-14-2012 07:53 PM

Dużo narzędzi i produktów. Zainstaluje i zobaczę jak to działa

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Maciek - 12-17-2012 09:27 PM

A czy są w takim razie jakieś unikalne produkty, których nie ma konkurencja?

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - Natalia - 12-17-2012 09:28 PM

i jak, testował ktoś?

RE: Program partnerski TMefekt.pl – warto się zarejestrować? - agata - 12-17-2012 09:40 PM

Zarejestrowałam się - z bratem, na jego firmę, bo sama nie mam własnej.
Na pierwszy rzut oka - przejrzysty panel. Wykresy ze statystykami, każda akcja się rejestruje z datą i godziną.
Narzędzia instaluje się bardzo łatwo - wybierasz, co chcesz i dostajesz kod do wklejenia na swoją stronę. I już działa.
No i po zalogowaniu jest dostępna cała lista produktów z cenami.