Forum finansowe

Pełna wersja: Wybór 3 filaru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was korzysta z trzeciego filaru emerytalnego? Pytam, bo dosyć poważnie się nad tym zastanawiam. Obecnie wiele mówi się o tym, że na nasze emerytury nie będzie miał kto pracować, więc myślę, że comiesięczne odkładanie 100-200zł to nie jest dużo, a mogłabym w ten sposób zapewnić sobie dobrą przyszłość. W przypadku indywidualnych kont emerytalnych można również liczyć na 19% zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych, źródło: http://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-emeryturach/. Zaletą jest również fakt, że to my decydujemy o wysokości oraz regularności wpłat. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Nie korzystaj to jest oszustwo i tyle
dla większości z nas nie znam lepszego sposobu niż programy osczędnościowo-inwestycyjne, sam od lat korzystam i jestem zadowolony :)wystarczy trochę chęci i samozaparcia - systematyczność to podstawa
(03-18-2014 10:25 PM)Kamila napisał(a): [ -> ]Czy ktoś z Was korzysta z trzeciego filaru emerytalnego? Pytam, bo dosyć poważnie się nad tym zastanawiam. Obecnie wiele mówi się o tym, że na nasze emerytury nie będzie miał kto pracować, więc myślę, że comiesięczne odkładanie 100-200zł to nie jest dużo, a mogłabym w ten sposób zapewnić sobie dobrą przyszłość. W przypadku indywidualnych kont emerytalnych można również liczyć na 19% zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych, źródło: http://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-emeryturach/. Zaletą jest również fakt, że to my decydujemy o wysokości oraz regularności wpłat. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

według mnie warto skorzystac z czegos takiego, sam dosyc powaznie sie nad tym zastanawiam.
Przekierowanie