Forum finansowe

Pełna wersja: Zatrudnic ksiegowa czy zlecic firmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, pytam w imieniu szwagra. otóż firma zaczyna mu się coraz bardziej rozrastać i już nei daje rade sobie z księgowością, Waszym zdaniem warto zatrudnić osobę na to stanowisko czy lepiej zlecić firmą, które się tym zajmują. Obroty roczne szwagra sięgają około 300 tys zł.
Na jego miejscu nie ma się co wahać i warto zatrudnić kogoś na to stanowisko. Pomoże wszystko ładnie ogarnąć i w razie kontroli nie będzie problemów.
Wlasna ksiegowa to spory wydatek, moim zdaniem jednak lepiej zrobic outsorcing. chyba, ze masz znajomego i we 2 oplacacie ksiegową.
Takze zdecydowanie polecam ksiegowa, zawsze do sypozycji i mozna sie o wszystko zapytac.
fajne uslugi ma takze ifirma.pl wiele osob z niej korzysta widze i rzeczywiscie sprawnie to wyglada.
(02-17-2012 07:38 PM)Zbyszek napisał(a): [ -> ]fajne uslugi ma takze ifirma.pl wiele osob z niej korzysta widze i rzeczywiscie sprawnie to wyglada.

tez zauwazylem, ze coraz wiecej osob z tego korzysta.
Ostatnio mi wplynelo kilka faktur za rzeczy ktore zakupilem od nich.
firmy mają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej...

osobiście korzystam z WL Accountancy Sp. z o.o. i bardzo sobie chwalę
To zależy od jego podejścia do tematu. Jeśli będzie miał księgową na etacie, to ma ją cały czas pod ręką. Natomiast zewnętrzne biuro rachunkowe ma dużą liczbę klientów i na pewno nie zajmuje się Twoją firmą indywidualnie. Jednak to oczywiście mniejszy wydatek niż księgowa na etacie.
Cześć, miałem podobny dylemat do tego jaki ma twój szwagier .
Jednak w końcu zdecydowałem się zlecić to doradcy dla firm .
Księgowość prowadzona bardzo przyzwoicie jestem jak najbardziej zadowolony.
Można też rozejrzeć się za ofertą biur rachunkowych i przeliczyć co bardziej się opłaci, czy zatrudnienie księgowej czy współpraca z biurem. I to i to podejście ma swoje plusy.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie